X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 5:45
20.05.2011

Володимир Семиноженко: День науки – свято, яке належить не тільки науковцям, але всій Україні

Сьогодні у Національній філармонії України відбулося урочисте засідання з нагоди відзначення Дня науки, у якому взяли участь Прем’єр-міністр Микола Азаров, Голова Агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, Президент Національної академії наук України Борис Патон,представники уряду, Національної академії наук України, провідних наукових установ України та інших держав.

«День науки відзначається в Україні на високому рівні по всій країні. Це дійсно державне, загальнонаціональне, а не вузькопрофесійне свято», - сказав Володимир Семиноженко, відкриваючи засідання та вітаючи присутніх. «Саме наука, технології та інновації є найважливішим фактором конкурентоспроможності держави. Україна стала на шлях випереджаючого розвитку цієї сфери. Рішенням Президента затверджено Національний план дій щодо науково-технічного та інноваційного розвитку. Закладені основи для динамічного старту України», - зазначив він. Прем’єр-міністр України Микола Азаров зачитав привітання від Президента України Віктора Януковича і також привітав учасників зібрання з Днем науки. «Я дуже високо ціную людей науки, вважаю їх, як то кажуть, «сіллю землі». Це тим більше вірно сьогодні, коли успіх країн, як ніколи раніше, залежить від розвитку новітніх технологій. Саме завдяки інноваціям відсталі країни перетворюються на лідерів й впевнено дивляться вперед. Україна також має великі перспективи», - сказав Прем’єр-міністр України. Версія для друку