X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 5:45
17.05.2011

Володимир Семиноженко: Центр реформ – у Харкові, місті сильної науки та освіти

17 травня голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко взяв участь в урочистому спільному засіданні Ради Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України та Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону, присвяченому Дню науки. У засіданні також взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, Харківський міський голова Геннадій Кернес та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Володимир Семиноженко вручив Почесні грамоти Держінформнауки трудовим колективам Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Інституту теоретичної фізики ім. О.І.Ахієзера ННЦ «ХФТІ» та Інституту проблем кріобіології та кріомедицини НАН України, а також – два ордени від Української федерації вчених. Наголосивши на значних досягненнях харківських науковців, Голова Держінформнауки зазначив: «Президент зробив ставку на науку як вирішальний чинник економічного зростання. Питання «бути чи не бути» українській науці сьогодні рівнозначне питанню «бути чи не бути» Україні як суверенній, конкурентоспроможній, високорозвиненій державі. Саме тому центр реформ сьогодні не в коридорах адміністративних будинків та кабінетах чиновників. Центр реформ – в лабораторіях та дослідницьких інститутах». За підсумками засідання було прийнято рішення про створення Харківської обласної ради молодих вчених та спеціалістів. Версія для друку