X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 7:35
16.05.2011

Володимир Семиноженко привітав колег з Всесвітнім днем електрозв’язку та інформаційного суспільства

"Сьогодні ми живемо в епоху становлення глобального інформаційного суспільства. В сучасних умовах інноваційна діяльність та широке впровадження передових технологій стають фундаментом успішного економічного і суспільного розвитку", - йдеться у привітанні.

"Розвиток засобів комунікації і інформаційних технологій – невід’ємна складова нашого часу, тому без вашої наполегливої праці неможливий суспільний прогрес та економічне зростання. Я глибоко переконаний, що завдяки консолідації зусиль ми зможемо побудувати відкрите інформаційне суспільство, де всі комунікаційні послуги будуть доступі кожному громадянину", - зазначив Голова Держінформнауки. Також він побажав колегам творчих перемог, натхнення, нових досягнень, міцного здоров’я, миру і злагоди в родинах!Версія для друку