X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 22:48
16.05.2011

Володимир Семиноженко: Потрібно, щоб держава, бізнес и суспільство рухалися в одному напрямку, підтримуючи один одного

«Тільки від наших справ залежатиме як розвиватиметься наша країна. Бажання зробити Україну лідером – ось те, що сьогодні має об’єднувати українське суспільство. Невипадково саме таку стратегію проголосив Президент України. Треба йти вперед, щоб врешті-решт кожний міг сказати: я пишаюся своєю державою», - сказав Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко під час зустрічі зі студентами та педагогічними працівниками Таращанського агротехнічного коледжу.

Він наголосив на тому, що запорукою успішних перетворень є консолідація зусиль влади, національного бізнесу та українського суспільства. «Потрібно, щоб держава, бізнес и суспільство рухалися в одному напрямку, підтримуючи один одного», - сказав Володимир Семиноженко. Він константував, що сьогодні, на жаль, це ще не так. «Сьогодні цього немає, на превеликий жаль. Суспільство далеко не позитивно ставиться до бізнесу і переважно не довіряє державі. Бізнес бачить у суспільстві перш за все робочу силу. При цьому соціальною відповідальністю наш бізнес майже не переймається. У свою чергу, держава тисне на бізнес, а бізнес ховається від держави, переводячи активи за кордон. Отже, у трикутнику «держава-бізнес-суспільство» немає порозуміння, немає того зв’язку, який мав би бути», - зазначив Володимир Семиноженко. «Головне встановити ці зв’язки – тоді буде успіх у реформах, тоді буде успішна Україна». – підсумував він. Версія для друку