X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 жовтн¤ 2020 19:04
23.05.2011

Соціальні нарахування на вітчизняний ІТ-бізнес потрібно знизити до 12%, - Володимир Семиноженко

Як показує досвід інших країн, податкові стимули є одним з найефективніших інструментів, що можуть надати поштовх розвитку економіки. Але застосовуватися цей інструмент має грамотно та вибірково – преференцій потребують так звані «точки зростання». Для України це, насамперед, ІТ-галузь, - таку думку висловив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Він підкреслив, що сьогодні сфера ІТ «приречена» на стрімкий розвиток, адже світ визначається з новою економічною моделлю. «Очевидно, що економіка майбутнього буде не сировинною, а інформаційною. Від того, чи зможе Україна зіграти тут на випередження, залежить наша глобальна конкурентоспроможність. Перший, проте вкрай необхідний крок у цьому напрямку – зменшення соціальних нарахувань на вітчизняний ІТ-бізнес принаймні до 12%. Ці зміни потрібно якомога скоріше внести до Податкового кодексу», - сказав Голова Держінформнауки. Володимир Семиноженко нагадав, що серед інших країн, які сьогодні претендують на лідерство у сфері ІКТ, вітчизняний ІТ-бізнес сплачує найбільший соціальний податок. Він також зазначив, що зменшення соціальних нарахувань дозволить підняти рівень погодинної оплати українських програмістів до світового, отже, це зробить наш програмний продукт конкурентоспроможним. І, як наслідок, припинить «виток мозків» за закордон. «ІТ-сфера є складовою передового, шостого, технологічного укладу, отже, її підтримка державою має стати пріоритетом – особливо з огляду на завдання виведення країни із кризи», - ще раз наголосив Володимир Семиноженко. Версія для друку