X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
29 травн¤ 2020 18:26
08.06.2011

Володимир Семиноженко: Українсько-естонське співробітництво в сфері інформатизації передбачає налагодження горизонтальних зв’язків між ІТ-компаніями

«Естонія є безумовним європейським лідером за темпами та якістю інформатизації державного управління. У України з Естонією складається дуже гармонійне співробітництво. В його основі – повне розуміння на урядовому рівні спільних завдань, а також інтеграція досвіду та досягнень ІТ-компаній наших країн», - сказав Голова Агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, відкриваючи українсько-естонську конференцію з інфотехнологій та електронного урядування.

За його словами, формулою успішного впровадження в Україні електронного урядування є поєднання вмінь та навичок вітчизняних ІТ-спеціалістів з досвідом розробки технологічних рішень естонських компаній. «У нас є свої досить кваліфіковані компанії, проте ми слабкі тим, що виконуємо цю роботу вперше. Натомість Естонія є сильною своїм досвідом. Співробітництво ваших і наших компаній – це був би оптимальний варіант», - зазначив Володимир Семиноженко. Він наголосив на тому, що українсько-естонське співробітництво в сфері інформатизації передбачає налагодження горизонтальних зв’язків, зокрема між ІТ-асоціаціями двох країн. Міністр економіки і комунікацій Естонії Юхан Партс підтримав цю ідею. «Подібні зв’язки дадуть нову якість нашої спільної діяльності», - зауважив він. «Без створення потужної комунікаційної платформи, якою є електронне урядування, ми не зможемо запустити економічні реформи, яких так потребує країна», - підсумував Голова Держінформнауки. Версія для друку