X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 травн¤ 2020 4:10
08.06.2011

Влада неохоче йде на діалог з журналістами і не ділиться з суспільством своїми планами

«На ниві журналістики сьогодні відбуваються дуже цікаві і важливі процеси. Ми маємо величезну кількість друкованих видань, чимало каналів та радіостанцій самої різної спрямованості. У нас з'явилася помітна кількість талановитих аналітиків та публіцистів з правових питань, проблем соціальної сфери та економіки. Маємо це цінувати», - сказав виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.

На його думку, в Україні ЗМІ демонстративно не затискаються. Суть проблеми в іншому. «ЗМІ є власністю або бізнес-кіл, або політичних структур, тому обслуговують їхні інтереси. Свобода слова існує рівно в тих межах, які визначили господарі. І це, мабуть, нічим не краще за цензуру, яка була раніше», - сказав Георгій Крючков. Крім того, він зазначив, що наразі журналістика стала менше впливати на формування громадської думки. «Раніше будь-який критичний виступ преси отримував широкий резонанс, зараз цього немає. Кажи, що хочеш, пиши, що хочеш - це не більше, ніж випускання пари», - підкреслив він. Він також вважає, що влада неохоче йде на діалог з журналістами. «Говорити про те, що влада відкрита для журналістів, не доводиться. Зустрічі зі ЗМІ носять характер зайвої парадності і заорганізованості, це показуха. Нинішня влада не може доступно розповісти про свою роботу, свої плани і задуми. В одному з останніх виступів президент цілком правильно розкритикував уряд за те, що він не розповідає про свою роботу. Ця влада інформаційним простором не опанувала», - сказав Георгій Крючков. «Багато в чому ЗМІ стали полем для політичної демагогії, політиканства і збивання з пантелику людей. Відверто кажучи, я не заздрю і журналістам.Багато талановитих людей змушені наступати на горло своїй пісні і писати те, що їм велять», - зазначив він. З іншого боку, відповідальність самого журналіста - теж актуальна для України проблема. «Наше життя показує, наскільки гострим є друковане слово або слово, сказане з екрану телевізора чи по радіо. Тут потрібна особлива зваженість. Найчастіше в гонитві за сенсацією створюється така атмосфера, яка, крім шкоди, суспільству нічого не приносить», - сказав Георгій Крючков. Він згадав недавню ситуацію, пов'язану з можливим дефіцитом гречки. За його словами, ця ситуація багато в чому «накручувалась» саме ЗМІ, що призвело до певної паніки в суспільстві. «Порядок у сфері мас-медіа не наведеш заборонами, та це і не потрібно. Потрібна просто відповідальність», - резюмував він. Георгій Крючков привітав журналістів з професійним святом. «Я дуже високо ціную нелегку працю журналістів. Бажаю їм творчих успіхів та підтримки з боку суспільства», - сказав він.Версія для друку