X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 жовтн¤ 2020 18:51
29.05.2011

Спровокувати невдоволення людей не складно, тим більше коли доводиться різко змінювати курс національної валюти, коли зростають ціни, коли починається ажіотажний попит. - Експерт про події в Білорусі

Натиск на Білорусію здійснювався впродовж багатьох років, тому теперішня економічна криза була цілком очікуваною, хоча вважати його повністю спровокованою ззовні також не слід, - таку думку висловив екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.

«Білорусь - як більмо на оці й в Європи, й в дуже потужних олігархічних кіл Росії. Ні Європу, ні Росію не влаштовує самостійний курс Білорусії, її прагнення зберегти в руках держави ключові галузі та соціальні завоювання радянської епохи. В оточенні таких впливових сусідів складно існувати державі з самостійною політикою», - зазначив Георгій Крючков. Крім того, на його думку, до погіршення стану білоруської економіки призвело істотне зростання соціальних гарантій напередодні президентських виборів. «Думаю, що ситуація ускладнилася тим, що під час виборчої кампанії влада пішла на великі соціальні виплати, які дорого коштували економіці. Рано чи пізно, але обвал мав відбутися», - сказав він. При цьому, за його словами, внутрішні труднощі посилилися зовнішніми економічними санкціями, які мають очевидний політичний підтекст. «Ситуація підігрівалася ззовні у зв'язку з виборами, які пройшли в Білорусії. Захід однозначно засудив білоруську владу за заходи, прийняті нею по відношенню до тих, хто ініціював порушення громадського порядку. США і ЄС вдалися до дуже жорстких санкцій, в тому числі, економічних. Йде тиск і з боку Росії. А спровокувати невдоволення людей не складно, тим більше коли доводиться різко змінювати курс національної валюти, коли зростають ціни, коли починається ажіотажний попит», - прокоментував білоруські події Георгій Крючков. Він зазначив: «За цих умов, як мені здається, почали здавати нерви і у білоруського президента.Ним зроблено низку не зовсім виважених заяв, у тому числі, щодо російських ЗМІ. Те, що російські ЗМІ підігрівають ситуацію - це факт. Разом з тим, заява про необхідність закрити доступ до інформації для російських журналістів - не зважена. По-перше, подібний намір складно реалізувати, а по-друге, це тільки погіршить ситуацію», - впевнений Георгій Крючков. «Зарубіжні сили явно поставили собі за мету знищити режим Олександра Лукашенка. І я боюся, що їм вдасться це зробити», - підсумував він. Версія для друку