X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 6:51
09.07.2011

"Український форум" вітає Президента Віктора Януковича з Днем народження

Громадсько-політичне об'єднання "Український форум" привітало Президента України Віктора Януковича з Днем народження.

"Під Вашим керівництвом в Україні розпочато системні реформи, метою яких є перетворення нашої Вітчизни на сучасну, конкурентоспроможну, процвітаючу країну. Цей шлях не буде простим, проте тільки він здатний вивести Україну у світові лідери", - йдеться у вітанні, підписаному від імені об'єднання його головою Володимиром Семиноженком. "Український форум" вірить, що наполегливість у відстоюванні національних інтересів, стійкість політичної позиції і стратегічне бачення перспектив, помножені на загальнонаціональну волю до оновлення, роблять цю місію цілком здійсненою. "Переконані: консолідація зусиль громадянського суспільства, прогресивних політиків і соціально відповідального бізнесу навколо проекту модернізації є надійною запорукою майбутніх перемог України", - наголошують автори вітання. Вони бажають іменинникові мужності, душевних сил, щастя і натхнення у високій справі служіння державі і народові України, зичать міцного здоров'я, благополуччя та оптимізму. Версія для друку