X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:01
20.07.2011

Моральний кодекс - надумана ідея

Ідея прийняти Моральний кодекс - надумана і ніякої перспективи не має, - вважає виконавчий секретар «Українського кодексу» Георгій Крючков. Нагадаємо, депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко стверджує, що після канікул Верховна Рада розпочне роботу з реалізації постанови уряду про права та обов'язки громадянина - так званого Морального кодексу. Його мета - визначити ціннісні орієнтири для українського суспільства, яке перетворилося на «бездуховне суспільство споживання».

«Є заповіді Біблії - і хто би що не робив, він якось відштовхується від них», - сказав Георгій Крючков. Він зазначив, що навіть Моральний кодекс будівника комунізму спочатку ґрунтувався на 10 заповідях, оскільки замислювався як збірка гуманістичних норм і тільки потім був сильно ідеологізований. «Плани Колесніченка приречені на провал. Зараз наше суспільство розколоте, і «зібрати» його вкрай складно. Потрібно думати про те, як підняти економіку і рівень життя, а не відволікати увагу людей на такі проблеми. Складається враження, що політики шукають якусь родзинку, аби сподобатися виборцю. Однак ті ініціативи, які не мають абсолютно ніякого практичного сенсу, сьогодні не затребувані людьми», - сказав Георгій Крючков. Версія для друку