X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 16:12
20.07.2011

Восени можливі окремі спалахи протесту, але революції не буде

Чи вийде народ на вулиці восени, коли ще раз подорожчає газ для споживачів і виростуть ціни? Виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков вважає, що для хвилювань є всі підстави.

За його словами, одного того, що кожний четвертий українець сьогодні живе за межею бідності, достатньо для виникнення протестних настроїв. Посилити невдоволення можуть підвищення тарифів, колосальне зростання цін, а також пенсійна реформа, наслідки якої, як вважає експерт, ще не до кінця усвідомлені суспільством. Разом з тим, запевняє Георгій Крючков, українці навряд чи поведуть себе активно. «Можуть виникнути окремі спалахи протесту, але тотальної революції не буде. Люди доведені до такого стану, що віддають себе на волю долі», - сказав він. Він також зазначив, що у можливих масових акцій поки що немає вождів. «Люди не знають, кому вірити, адже всі брешуть. Крім того, в нашому суспільстві влада традиційно асоціюється з сильною фігурою, а таких немає. Всі президенти «відіграні», всі прем'єри «відіграні». Стосовно ж так званих «нових» політиків - Тігіпка і Яценюка - суспільство все більше розуміє, що це політичні пустушки», - зазначив Георгій Крючков.Версія для друку