X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:43
25.07.2011

Співчуваємо норвезькому народу з приводу теракту.

Висловлюємо щирі співчуття норвезькому народу з приводу теракту, який уніс життя невинних людей. У цю нелегку годину ми солідарні з біллю та горем громадян Норвегії.

Ця страшна трагедія стала випробуванням для всієї Об’єднаної Європи, викликом базовим принципам цивілізованого світу – демократії, терпимості, спільній відповідальності за мир і безпеку. Сподіваємося, що винні, які причетні до цього нелюдського злочину, понесуть заслужене покарання. Сумуємо разом з родинами, які втратили своїх рідних та близьких, й бажаємо швидкого одужання пораненим. Версія для друку