X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:47
04.08.2011

Георгій Крючков: На лівій ідеології сьогодні паразитують всі кому не лінь

«Сьогодні ставлення до лівої ідеї в українському суспільстві зовсім не те, яке було на зорі незалежності. Підведення підсумків цих двадцяти років підводить людей до думки про те, що жодна із задекларованих владою обіцянок, не реалізована», - вважає виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.

За його словами, запит на ліву ідею сформований самими обставинами життя українців. «Економіка зруйнована. Народ зубожіє й в абсолютному, й у відносному вимірі. В країні - неймовірна корупція. Домогтися справедливості простій людині неможливо. Державна політика у все більшому ступені диктується з-за кордону. Порівнюючи ці результати з тим, що було раніше, люди все більше замислюються над тим, що ж вони втратили. Чого хочуть українці? Справедливості і чесності від влади, порядності і стабільності», - зазначив Георгій Крючков. Разом з тим, він вважає, що ліві партії в Україні не здатні відповісти на сформований запит. «На жаль, політичні партії - носії лівої ідеї, роз'єднані, в цьому середовищі йде боротьба за лідерство. До того ж влада веде лінію на витіснення з політики організацій лівого спрямування або використовує їх, аби внести розбрат. Також суттєвим є те, що на гаслах, які відображають сутність лівої ідеології, паразитують усі, кому не лінь. Якщо не зважати на слово «соціалізм», знайти різницю між програмами і деклараціями різних політичних сил буде дуже важко», - сказав Георгій Крючков.Версія для друку