X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:15
02.09.2011

Володимир Семиноженко: Управління Інтернетом – спільна справа суспільства, бізнесу і влади

Сьогодні голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко взяв участь у роботі Другого українського форуму з управління Інтернетом, де він оприлюднив привітання учасникам Форуму від Прем’єр-міністра Миколи Азарова.

«Уряд добре розуміє важливість інформаційного розвитку для України. На цьому шляху вже є багато досягнень, які стали можливими завдяки плідній співпраці уряду, фахового співтовариства та громадських організацій», - зокрема, сказано у привітанні. Звертаючись до учасників Форуму, Володимир Семиноженко зазначив: «Інтернет змінив наш світ. Сьогодні ми стикаємося з принципово новими викликами. Відповіді на них можуть бути знайдені тільки у діалозі, адже Інтернетом за визначенням не можливо управляти із чиновницьких кабінетів». Він наголосив на тому, що управління Інтернетом є спільним завданням для «трикутника» : влади, бізнесу та суспільства. Голова Держінформнауки підкреслив, що Форум є внеском у пошук оригінальних рішень тих проблем, які виникають у сучасному динамічному світі, й висловив сподівання, що подібні зустрічі стануть традицією. Нагадаємо, що мета українських форумів з управління Інтернетом – обговорення найбільш важливих проблем інформаційного суспільства, що сприятиме всебічному розвитку Інтернет-простору в інтересах суспільства. Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України є співорганізатором Другого форуму. Версія для друку