X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
29 травн¤ 2020 21:00
02.09.2011

Україна і Білорусь спільно нарощуватимуть інноваційний потенціал

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко відвідав з робочою поїздкою Республіку Білорусь, де зустрівся з головою Державного комітету з науки і технологій Білорусі Ігорем Войтенком.

Сторони підписали протокол про співробітництво та спільну діяльність, в рамках якого планується реалізувати більш ніж 20 спільних науково-технічних проектів. За словами Володимира Семиноженка, цей візит став «став реальним початком реалізації масштабних програм, що сприятимуть інноваційному розвитку наших країн». Серед пріоритетних напрямків кооперації – світлодіодна техніка, розробка субстанцій для фармакології та хімічних засобів захисту рослин, сільськогосподарське машинобудування, медична техніка, створення оглядового обладнання для митних служб, а також вирішення проблеми забезпечення населення якісною питною водою. Сторони домовилися провести впродовж Білоруського інноваційного тижні (14-18 листопада 2011 року) білорусько-український семінар «Наука. Техніка. Інновації. Інвестиції». Також у рамках візиту відбулася зустріч голови Держінформнауки Володимира Семиноженка з Прем’єр-міністром Республіки Білорусь Михайлом Мясниковичем, під час якої обговорювалися сучасний стан та перспективи науково-технічного й економічного співробітництва України і Білорусі. Ключовим питанням діалогу стало імпортозаміщення – стратегія, що є «критичною» для конкурентоспроможності країн в умовах глобальної кризи. Версія для друку