X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
20 с≥чн¤ 2021 8:38
28.09.2011

Партія регіонів хоче убезпечити себе на майбутніх виборах

Напередодні парламентських виборів партія влади прагне «зачистити» політичне поле не тільки від супротивників, але й від не дуже надійних соратників. Останні якраз і повинні влитися в її ряди, - так виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков прокоментував можливе укрупнення Партії регіонів за рахунок Народної партії Литвина.

Нагадаємо, що раніше готовність влитися до лав партії влади висловив голова «Сильної України» Сергій Тігіпко. Георгій Крючков упевнений, що подібні «злиття і поглинання» вигідні обом сторонам. Так, Сергій Тігіпко серйозно розгубив свій рейтинг, просуваючи пенсійну реформу і приймаючи рішення, продиктовані МВФ. За словами експерта, «вливаючи» в свою партію в Партію регіонів, Сергій Тігіпко намагається убезпечити себе як політика. У свою чергу, Партія регіонів також прагне убезпечити себе. І зміцнює свої позиції на всіх фронтах - по-перше, корегуючи виборче законодавство і, по-друге, поглинаючи інші політичні сили, адже на місцях партія влади продовжує стрімко втрачати прихильників. Перейти рубіж виборів-2012 - дуже серйозне і непросте для неї завдання.Версія для друку