X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 травн¤ 2020 5:10
27.09.2011

Міжнародний інноваційний форум країн СНД стане постійно діючим майданчиком для обміну інноваційним досвідом

Сьогодні в Києві розпочав роботу Міжнародний інноваційний форум країн СНД, який відкрив прем’єр-міністр України Микола Азаров. Вітаючи учасників та гостей, він висловив сподівання, що у майбутньому Форум стане постійно діючою площадкою, де відбуватиметься обмін передовим досвідом та закладатимуться основи науково-технічного співробітництва країн близького та далекого зарубіжжя.

Також голова Уряду поділився своїми враженнями від огляду спеціалізованих виставок. У них взяли участь 400 компаній з різних країн світу, які продемонстрували свої досягнення в галузі медичного приладобудування і високотехнологічної медичної техніки, нано- та біотехнологій, фармацевтичного виробництва, новітніх технологій для АПК і промислового сектору. Микола Азаров високо оцінив роботу українських науковців та інженерів, однак зауважив, що українські інновації здебільшого залишаються на стадії дослідної розробки й не «насичують» економіку. Він наголосив на тому, що змінити цю ситуацію можна лише за умови побудови в Україні інноваційної інфраструктури – саме на це сьогодні спрямовується політика Уряду. «Результатом розпочатих реформ має стати підвищення попиту та пропозиції в інноваційному секторі економіки, зростання інноваційної активності у промисловості», - сказав Микола Азаров. Він зауважив, що формування постіндустріальної економіки – спільна задача для країн СНД. За його словами, наші науково-технічні ресурси, які формувалися ще за часів СРСР, на сьогодні майже вичерпані, тому потрібно сконцентрувати спільні зусилля на «проектах майбутнього», а саме – розвивати ті галузі, які є для економік СНД точками зростання і де ми вже працюємо разом. Це, насамперед, аерокосмічна галузь, ІКТ, нові матеріали, біо- та нанотехнології, виробництво медичної техніки та діагностичного обладнання. Про необхідність інноваційного повороту економіки сказав і Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. Він наголосив на тому, що задля перетворення України на інтелектуальну, успішну державу потрібне впровадження інновацій в реальну економіку, ефективне державно-приватне партнерство в галузі науки і техніки, підвищення якості середньої та вищої освіти, заохочення кожної особистості до творчої праці. Нагадаємо, що Міжнародний інноваційний форум країн СНД організований Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України і Національною академією наук України. Він триватиме з 27 по 30 вересня. Під час Форуму відбудуться секційні засідання та круглі столи, а також презентації учасників Форуму. 28 вересня проходитиме конференція, присвячена питанням практичної реалізації доктрини інноваційного розвитку країн СНД на базі Інформаційно-Маркетингових Центрів. В рамках трьох сесій обговорюватимуться питання державної інноваційної політики та її національних особливостей, розвитку венчурного бізнесу в аспекті інфраструктури інноваційної діяльності, трансферу технологій та інші актуальні питання. Версія для друку