X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
20 с≥чн¤ 2021 9:55
30.09.2011

Володимир Семиноженко: «Республіка Корея здійснила свою мрію стати успішною державою. Тепер черга за нами»

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко та Прем’єр-міністр Республіки Корея Кім Хван Сік відкрили сьогодні Українсько-Корейський бізнес-форум. «Контакти між представниками ділових кіл є невід’ємною частиною міждержавного співробітництва в економічній сфері», - сказав Володимир Семиноженко у вступній промові.

Він наголосив на тому, що сьогодні в Україні почалася масштабна соціально-економічна модернізація, подібна до тієї, яку проводила Республіка Корея у другій половині 20 сторіччя. «Нашим корейським колегам є зрозумілим масштаб тих завдань, що зараз постають перед Україною. Реформи носять комплексний характер, велику увагу ми приділяємо створенню сприятливих умов для ведення бізнесу. Наша мета – спрощення дозвільних процедур, скорочення бюрократичних втрат та стимулювання розвитку високотехнологічного малого та середнього бізнесу», - зазначив Голова Держінформнауки. За його словами, політика українського уряду спрямована на забезпечення якісного зростання. Вона вже принесла перші позитивні результати. Так, цього року Україна піднялася на сім пунктів у рейтингу глобальної конкурентоспроможності ВЕФ, зростання ВВП становить 5,3%, об’єми промислового виробництва зросли більш ніж на 8%. «Ці зміни сприяють зростанню довіри до України як до економічного партнера», - переконаний Володимир Семиноженко. Він зазначив, що українсько-корейське співробітництво передбачає створення спільних виробництв та реалізацію великих високотехнологічних проектів, зокрема, в ІТ-галузі, області ядерних досліджень, енергозбереженні та транспортобудуванні. «Південна Корея є регіональним лідером, оскільки свого часу вона здійснила головну мрію – змогла стати сучасною, сильною, успішною державою, зберігаючи водночас власні традиції та самобутність. Україна має схожу мрію. Переконаний, що співробітництво наших країн сприятиме досягненню цієї мети», - підсумував Голова Держінформнауки. Прем’єр-міністр Республіки Корея Кім Хван Сік висловив упевненість у стрімкому економічному розвитку України, зазначивши, що наша держава має великий науково-технологічний та освітній потенціал й здатна зайняти лідерські позиції у таких галузях, як авіабудування, космічна техніка, ІКТ, відновлювальна енергетика та сільське господарство. Ці галузі, за його словами, є пріоритетними для співробітництва наших країн. Особливої уваги, на його думку, заслуговують спільні проекти в галузі енергозбереження, адже саме альтернативна енергетика та розробка сучасної світлотехніки невдовзі стануть локомотивами нової економічної парадигми. Версія для друку