X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
20 с≥чн¤ 2021 8:47
05.10.2011

Євразійський Союз є ближчим до ЄС, аніж до СРСР

Вчора майбутній президент Росії, нині - прем'єр-міністр Володимир Путін опублікував статтю, де чітко визначив «місію» свого повернення до Кремля. Це створення Євразійського союзу на основі Митного союзу та ЄЕП. Євразійський союз повинен стати «потужним наднаціональним об'єднанням, одним з полюсів сучасного світу і водночас грати роль «ланки» між Європою і динамічним Азіатсько-Тихоокеанським регіоном».

Характерно, що Україні згадана в статті лише побіжно, у зв'язку з тим, що нове об'єднання не буде перешкодою для євроінтеграційних планів «когось». Чим насправді стане Євразійський союз - аналогом ЄС чи СРСР? Георгій Крючков, виконавчий секретар «Українського форуму», вважає, що Володимир Путін визначив метою третього (і четвертого) президентського терміну «об’єднання колишніх радянських республік, але на засадах, близьких до тих, на яких будується ЄС». Експерт упевнений, що домінування Росії в Євразійському союзі є неминучим, оскільки економічно це найпотужніша держава. Однак подібне домінування - природний процес, так само свого часу в Європі домінували сильні Франція і Німеччина. За словами Георгій Крючкова, новий план Путіна не має на меті повернення до реалій СРСР. Приблизно так, як це є в об'єднаній Європі, в ЄАС буде єдина валюта, узгоджена зовнішньополітична лінія і максимально інтегрована економіка. У всьому іншому суверенні держави можуть діяти, як хочуть. Експерт також підтримав думку Путіна відносно того, що ЄАС не відміняє руху до Європи. Скоріше навпаки - прискорює його. «Якби ми були разом, нам було би простіше вибудовувати відносини з ЄС. Поодинці нас «розводять», - сказав Георгій Крючков. Він також уточнив: «Росія має діяти без тієї дурі, яка була в її відносинах з Білоруссю. Тоді в Євразійський союз потягнуться інші. Більше того, рух вже пішов, адже, наприклад, Митний союз - це вигідно». Версія для друку