X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 жовтн¤ 2020 19:45
31.10.2011

Максим Луцький реформуватиме освіту "не для галочки" - Семиноженко

Максим Луцький є достойною кандидатурою на посаду голови парламентського комітету з питань науки і освіти. Таку думку висловив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

"Луцький знає проблеми освіти зсередини, він має великий досвід не тільки викладацької роботи а й наукового менеджменту. Це молода і амбітна людина, яка здатна зважитися на ті зміни, котрі є неприйнятними для багатьох "консерваторів" від науки і освіти. Звичайно, його позиція щодо освітньої реформи може викликати критику, проте, як на мене, важливо, що ця позиція є. Освіта - не та сфера, де можуть прийматися кон'юнктурні рішення", - сказав він. За словами Семиноженка, "час освітніх реформ "задля галочки" минув. "Сьогодні ми маємо чітко усвідомлювати, що будь-які зміни у сфері науки і освіти мають підпорядковуватися головному завданню - побудові інноваційної економіки, що дозволить Украъны стати конкурентоспроможним суб'єктом міжнародних економічних об'єднань, - зауважив голова Держінформнауки. http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1052986Версія для друку