X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:59
17.11.2011

Володимир Семиноженко: В умовах глобальної фінансової недостатності потрібно шукати інноваційні рішення того, як відновити економічне зростання

“Наше спільне завдання на найближчу перспективу — вироблення інноваційних організаційних рішень, відкриття нових ефективних форм співробітництва в умовах глобальної фінансової недостатності та дефіциту необхідних ресурсів. Дійсно, єдиним шляхом для економіки подолати структурну кризу та закласти основи нового зростання є наука. Проте грошей на неї багато не буде, й з цим потрібно рахуватися”, - сказав Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, виступаючи на відкритті Білоруського інноваційного тижня.

Він зазначив, що у непростих умовах, які склалися, країни СНД повинні відновлювати коопераційні зв'язки, але робити це на новій, сучасній технологічній платформі. “Договір про Зону вільної торгівлі та Міждержавна програма інноваційного співробітництва країн-учасниць СНД на період до 2020 року, підписані у Санкт-Петербурзі, мають колосальне значення. Їхнє прийняття єдиним пакетом означає, що наші країни націлені не просто на збільшення товарообігу, а на створення власного надійного фундаменту економічного зростання. Сьогодні ми маємо спиратися тільки на свої сили, реалізовувати стратегії, розроблені нами й для нас”, - сказав Володимир Семиноженко. “Якщо раніше держави СНД трималися разом, скоріше, в знак поваги до спільного минулого, то сьогодні на порядку денному — проблематика майбутнього”, - підкреслив він. Версія для друку