X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 жовтн¤ 2020 19:48
11.11.2011

Семиноженко не оцінив старань Табачника з підготовки ІТ-шників

Економічна політика і вітчизняна система освіти поки не встигають за темпами розвитку української ІТ-галузі. Таку заяву зробив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Він зазначив, що сьогодні ця галузь щороку зростає на 30-40%, однак дефіцит кваліфікованих кадрів уже становить 25%. "Якщо ми не будемо випереджаючими темпами готувати фахівців, то дефіцит ІТ-спеціалістів в 2015 році досягне 60-70%", - заявив Семиноженко. Крім того, відсутність сприятливого законодавчого поля, яке надавало б ІТ-бізнесу фіскальні та економічні стимули, робить собівартість роботи українського програміста вище собівартості такої самої роботи в інших країнах Центральної та Східної Європи, а також Індії. За словами Семиноженка, ця ситуація буде виправлена до кінця поточного року: вже підготовлений проект закону про підтримку розвитку ІКТ, який добре сприйнятий урядом і всіма парламентськими фракціями. "Наше завдання - увійти до п'ятірки країн, що лідирують на ринку ІТ. Для цього потрібно прийняти відповідне законодавство і вдатися до рішучих дій з підготовки фахівців у цій сфері", - підсумував він. Нагадаємо, що раніше Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник запевняв представників американської компанії IBM, що "вітчизняна система освіти ІТ-фахівців одна з найкращих у світі, про що свідчить кількість іноземців, що навчаються на відповідних спеціальностях ". Версія для друку