X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 15:29
07.11.2011

«Дефіцит» опозиції зміцнює націоналістичні рухи

У сучасній Україні досить потужно розвивається феномен націонал-демократії, - таку думку висловив голова Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, виступаючи на засіданні Центру соціально-консервативної політики, яка була присвячена націоналізму в Україну.

За його словами, традиція націоналістичної ідеології в нашій країні має історично глибоке коріння. Вона була затребуваною і популярною впродовж тривалого часу, оскільки у нас багато років йшла боротьба за створення національної держави. Сьогодні, за даними соціологів, 2-3% українців вважають себе націоналістами, близько 8% - націонал-демократами. «Є ще 20% людей, які поділяють ідеологічні настанови націонал-демократії в широкому сенсі слова, тобто виступають прихильниками розвитку української державності на українському фундаменті», - зазначив експерт. Феномен зростання популярності ВО «Свобода», на думку політолога, пов'язаний з її монопольним становищем у ніші націоналістичного руху, падінням популярності інших опозиційних сил і зростанням протестних настроїв у суспільстві, яке розчароване владою. «Але шансів прийти до влади у «Свободи» немає внаслідок їхньої ідеологічної та географічної обмеженості», - вважає Володимир Фесенко. У свою чергу, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков зазначив, що українські політичні партії націоналістичного спрямування не пропонують суспільству позитивного змісту. «Для українського націоналізму характерні популізм, русофобія, агресивність. Ці сили не приховують власні цілі, і недооцінювати їх не можна. Інакше ми отримаємо неприємні наслідки», - застеріг експерт.Версія для друку