X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 22:20
30.11.2011

Зачищать левый партийный фланг могут только недальновидные политики, - эксперт

У нас хотят создать систему американского типа, где обе партии правые. Но я думаю, что это неправильное стремление, ибо без левых нельзя. Все-таки выход левой идеи у нас, на постсоциалистическом пространстве, должен быть. Политики, которые этого не учитывают, просто недальновидные, - такое мнение высказал исполнительный секретарь "Украинского форума" Георгий Крючков в интервью сайту glavkom.

Он считает, что вероятное объединение одиннадцати партий левого толка под патронажем СПУ практически ничего не даст для усиления левого фланга украинской политики. "Я не думаю, что социалистам под силу, даже объединив 15 партий, преодолеть 5%-ный барьер. Объективно это будет работать на идею создать двухпартийную систему американского типа. Хотя я не думаю, что это сознательно планируется на Банковой ", - пояснил он. Версія для друку