X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 4:17
05.12.2011

Українсько-російське науково-технічне співробітництво: від нанотехнологій до спільного вивчення Антарктиди

2 грудня в Москві відбулося Восьме засідання Підкомісії з питань науково-технічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії під головуванням Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимира Семиноженка і заступника Міністра освіти і науки Російської Федерації Сергія Іванця.

Сторони обговорили підсумки виконання рішень, визначених на Сьомому засіданні Підкомісії. Згідно цим рішенням, був сформований перелік із 14 проектів для реалізації у 2012-2013 роках в рамках спільної Програми розвитку співробітництва в галузі нанотехнологій, який сторони затвердили на Восьмому засіданні. Крім того, сторони зазначили, що ними ведуться консультації з приводу Програми українсько-російської віртуальної лабораторії для досліджень в галузі нанотехнологій. До наступного засідання МОН РФ, Національний дослідницький центр “Курчатовський інститут” та Держінформнауки підготують обґрунтовану концепцію такої лабораторії. На наступному засіданні також планується підписання Меморандуму між Федеральною службою з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища РФ і Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України про науково-технічне співробітництво в Антарктиді. Сторони ухвалили перелік спільних науково-технічних та інноваційних проектів, але передбачили можливості його подальшого доповнення. Також були обговорені перспективи створення спільних малих інноваційних підприємств та виробництв. Представники України і Росії домовилися розробити Програму співробітництва в галузі ядерної медицини, реалізація якої дозволить створити ефективну і доступну матеріально-діагностичну лікувальну базу в цій області. Наступне засідання Підкомісії відбудеться у Києві у 2012 році. Версія для друку