X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 21:05
15.12.2011

Володимир Семиноженко :Індустрія програмного забезпечення може зростати до 50% на рік, якщо їй створити сприятливі фіскальні умови.

За умов правильної державної політики індустрія програмного забезпечення надасть поштовх до розвитку всієї економіки, а прибутки від експорту програмного забезпечення вже у 2016 році будуть співставними з прибутками від експорту металургійної продукції. При цьому варто врахувати, що ІТ належить до шостого технологічного укладу. Отже, цілеспрямований розвиток цієї галузі сприятиме виправленню сировинних перекосів у структурі української економіки, - сказав голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, виступаючи на парламентських слуханнях на тему “Створення в Україні сприятливих умов для розвитку індустрії програмного забезпечення”.

У своєму виступі Володимир Семиноженко торкнувся питання створення сприятливих фіскальних умов для розвитку ІТ-галузі, проблеми переходу органів державної влади на програмне забезпечення з відкритим кодом, а також наголосив на необхідності зробити підготовку спеціалістів з ІКТ пріоритетом державної освітньої політики. За словами Володимира Семиноженка, прийняття двох ключових законів - «Про економічний експеримент щодо створення сприятливих умов в Україні індустрії програмної продукції» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо економічного експерименту стосовно створення сприятливих умов для розвитку в Україні індустрії програмної продукції» - здатні вивести ІТ-галузь із тіні та значно пришвидшити темпи її зростання. Наприклад, у першому півріччі 2011 року, коли галузь була звільнена від сплати ПДВ, зростання становило понад 40%, а сплачені податки виросли на 68 млн. грн., адже у цьому випадку підприємства були позбавлені податкового тиску, а отже, могли працювати на рівних умовах з іноземними компаніями. Навпаки, встановлення завищених податкових ставок для цієї перспективної галузі може мати такі негативні наслідки, як втрата ринків збуту, виїзд українських спеціалістів за кордон та згортання діяльності великих міжнародних компаній в Україні. Запобігти цим процесам, за словами Володимира Семиноженка, мають вище згадані закони - ними передбачено встановлення особливого порядку сплати податків та платежів для підприємств в сфері інформатизації, що сприятиме їхній легалізації. Зокрема, пропонується встановити податок на прибуток у розмірі 16%, єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування у розмірі 36,7% від суми, що дорівнює двом мінімальним зарплатам, помноженим на кількість найманих працівників, податок на доходи фізичних осіб у формі заробітної плати у розмірі 10% та ін. Також передбачається звільнення від ПДВ. Версія для друку