X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 6:54
20.12.2011

Володимир Семиноженко: Довіра життєво важлива для сучасної держави

В основі успішних реформ завжди лежить довіра. Якщо суспільство розуміє, що робить влада, воно скоріше стане її союзником, - таку думку висловив Голова Українського форуму Володимир Семиноженко.

«Відновлення довіри як в горизонтальній площині, між різними соціальними групами, так і по вертикалі, тобто між суспільством і владою, - життєво важливе завдання для сучасної держави», - стверджує він. За його словами, з одного боку, довіра - це той «цементуючий розчин», який об'єднує людей різної національності, віросповідання та політичних поглядів у громадянське суспільство. З іншого - довіра робить неможливими такі ситуації, коли влада не чує людей, без їхньої підтримки проводить свої рішення, а у людей, в свою чергу, не залишається іншого шляху достукатися до правителів, крім протестів і голодовок. «Це особливо важливо в часи реформ, коли ми всі, образно кажучи, в одному човні», - підкреслив Володимир Семиноженко. Версія для друку