X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:42
22.12.2011

Володимир Семиноженко: Суспільство вимушує партії змінитися

Політичні сили, які прагнуть успішно виступити на майбутніх парламентських виборах, мають врахувати новий контекст і, отже, запропонувати виборцям новий формат і зміст кампанії, - вважає голова Українського форуму Володимир Семиноженко. На його думку, цей новий контекст визначається кількома факторами.

По-перше, це новий Закон про вибори, який, за словами Володимира Семиноженка, суттєво змінює правила гри на користь парламентських партій й майже не враховує інтересів позапарламентських політичних сил — як провладних, так й опозиційних. По-друге, можливим фоном майбутніх парламентських виборів буде суттєве зниження рейтингів партії влади та довіри до політичних інститутів як таких. Як зазначив Володимир Семиноженко, втрата довіри до держави і її інститутів є загальносвітовою тенденцією, проте, як показують нещодавні події у Росії, ці процеси можуть мати досить непрогнозовані наслідки. “За умови відсутності у виборчому бюлетені графи “Проти всіх”, росіяни, які розчарувалися у “Єдиній Росії”, віддавали свої голоси кому завгодно із прохідних партій — КПРФ, “Справедливій Росії” тощо. Те ж саме може повторитися й у нас. Протестні голоси будуть акумульовані опозиційними політичними силами”, - сказав він. Крім того, уточнив Володимир Семиноженко, варто врахувати той факт, що протести наразі “народжуються” у соціальних мережах. На його думку, це закономірно, причому — не тільки виходячи із охоплення все більшої аудиторії сучасними інформаційними технологіями. Справа у тому, що разом із падінням довіри до політичних інститутів і, зокрема, партій, люди активніше вдаються до різноманітних форм самоорганізації. На думку Володимира Семиноженка, визначений контекст прямо вказує, у якому напрямку має розвиватися партійна політика. Вона повинна стати більш відкритою для громадянських ініціатив і сприяти безпосередньому долученню громадян до політичних процесів. Головним змістом майбутньої кампанії має стати відновлення довіри — як всередині суспільства, так і між суспільством та владою. Версія для друку