X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 5:24
31.12.2011

З Новим Роком!

Дорогі друзі! Рік, що минає, був особливим для України. На нього припала двадцята річниця державної незалежності. Кожен з нас намагався підбити символічні підсумки цим непростим, але дуже важливим для майбутнього держави рокам. І всіх нас об’єднала впевненість у надзвичайній цінності кожної миті нашої історії, кожного зробленого кроку в напрямку зміцнення засад державності і суспільного добробуту.

Водночас ми маємо пам’ятати про ті кроки, які так й не були зроблені. Поки не вдалося докорінно модернізувати економічні і політичні інститути, поставити національний розвиток на сучасні інноваційні рейки, повністю розкрити потенціал українського суспільства. Сьогодні ми вчимося покладатися на власні сили і не жити в борг. Наші перспективи набули стратегічних обрисів: визначені пріоритетні напрямки економічного розвитку, сформована його модель — інноваційна, сучасна, зорієнтована на майбутнє лідерство. Віримо, що наступний рік стане успішним для української держави і кожного українця, а наше життя буде сповненим лише добрими справами, світлими подіями та щирою радістю! Бажаємо всім у Новому році міцного здоров’я, добра, оптимізму та мудрості! Щасливих свят Вам і Вашим близьким!Версія для друку