X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 22:23
22.02.2012

Володимир Семиноженко: До вузів треба “повернути” науку й надати їм більшої автономії

Будь-який шлях модернізації буде успішним тоді, коли він виходить із традицій країни, її власного досвіду, - таку думку висловив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Він зауважив, що в Україні історично склалася особлива ситуація з тими інститутами, які забезпечують наукові відкриття та технічні інновації. “Більшість результатів дає академія наук та її інститути, в той час як вузівська наука розвинута значно слабкіше”, - уточнив він. За його словами, підвалини для цього були закладені ще Петрівськими реформами. Тому сьогодні Україні є ближчою європейська, а не американська модель наукового розвитку. Водночас, підкреслює Володимир Семиноженко, ця специфіка аж ніяк не відміняє необхідності активізації науково-дослідної роботи в українських вузах. За його словами, саме ця мета знайшла відображення у новій редакції проекту закону “Про вищу освіту”. Версія для друку