X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 17:47
27.03.2012

Експерт: Аби подолати кризу, потрібно більше працювати та менше споживати

“Дуже різке скорочення бюджетних витрат спровокує соціальні бунти в усіх країнах”, - таку думку висловив директор Інституту економіки та прогнозування НАНУ Валерій Геєць, відповідаючи на питання про шляхи подолання негативних наслідків кризи. Він переконаний, що потрібно знайти спосіб, кий мотивував би людей більше працювати, а також спонукав би їх генерувати нові ідеї та підходи.

“У своїй масі європейські народи нагадують “ситих панських дітей”, котрим потрібна мотивація креативних дій. У цьому одна з причин сьогоднішньої системної кризи. Європейці сьогодні більше тиражують, аніж генерують. Для того, аби з'явився мотив генерувати, потрібно знизити мотиви до до споживання й підвищити рівень мотивів до накопичення в цілому по країнам Європейського союзу, але не тільки”, - сказав Валерій Геєць.
а йогу думку, існує висока ймовірність, що нові лідери з'являться в нових регіонах. Науковець впевнений, що “нове багатство народів сьогодні зростає в Китаї”, адже ця країна має не тільки економіку, що швидко розвивається, але й населення, схильність якого до накопичення є значно вищою, ніж у європейців.
Версія для друку