X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:49
12.04.2012

Більшість українців не вірить, що вибори будуть чесними, але сподіваються, що вони принесуть зміни на краще

За даними загальнонаціонального опитування, проведеного компанією Research&Branding Group у період з 22 березня по 1 квітня 2012 року, точно взяти участь у парламентських виборах готові 42%, ще 31% - скоріше за все прийдуть на виборчі дільниці. Про це розповів соціолог Євген Копатько під час прес-конференції “Очікування від парламентських виборів. Інтереси. Мотивація. Ризики”.

За словами соціолога, незважаючи на загальну втомленість українців від політики, кількість тих, хто готовий брати участь у виборах, поступово зростає. Цей факт підтвердив інший учасник прес-конференції, голова правління “Комітету виборців України” Олександр Черненко. “У суспільстві зажди існує недовіра до політиків, але врешті-решт люди йдуть і голосують”, - відзначив він. Політична активність дещо вище на Заході країни. Одна з причин з цього — наявність декількох крупних та дрібних опозиційних партій, з-поміж яких можуть обирати жителі західного регіону. Водночас на Півдні та Сході за великим рахунком є лише дві альтернативи — Партія регіонів та КПУ. Мобілізація електорату значною мірою залежатиме від ходу самої кампанії, адже, як стверджує Євген Копатько, 30% з загальної кількості тих респондентів, які зараз не збираються голосувати, зазначили, що ще можуть змінити свою думку. Додаткову мотивацію до участі у виборах створює мажоритарна складова кампанії, оскільки вона сприяє активізації політичного життя на мікрорівні. Політичний консультант Володимир Грановський вважає, що сьогодні як провладний, так і опозиційний електорат є дезінтегрованим. Тому структура електорального поля може зазнати суттєвих змін. Так, збільшити свій рейтинг можуть комуністи, до яких перейде частка голосів колишніх прихильників ПР, які відвернулися від партії влади через її фактичну відмову від “проросійського” вектору й проголошення курсу на євроінтеграцію. Непогані шанси мають сили, які поки що не долають прохідний бар'єр - “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка, “Україна — вперед!” Наталії Королевської та ВО “Свобода” Олега Тягнибока. Також зростатиме рейтинг партії “УДАР” Віталія Кличка. Крім того, слід враховувати, що рейтинги “Батьківщини” та “Фронту змін” не сумуються внаслідок об'єднання. Отже ближче до виборів розстановка політичних сил з великою ймовірністю буде відрізнятися від теперішньої. “Всі з перелічених сил мають шанс потрапити до парламенту внаслідок загальної дезінтеграції електорату”, - підсумував політтехнолог. Показовим є й інший момент. За результатами дослідження, 66% респондентів вважають, що парламентські вибори будуть нечесними (сподіваються на чесні вибори лише 18%). Разом з тим, 40% очікують від виборів позитивних змін, а негативних — у два рази менше. Найпоширенішим є суспільний запит на консолідацію влади і опозиції після виборів. Версія для друку