X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 21:01
23.05.2012

Володимир Семиноженко: Інформатизація, яка триває в Україні, базується на надсучасних технологічних рішеннях

Володимир Семиноженко: Інформатизація, яка триває в Україні, базується на надсучасних технологічних рішеннях Основа інформатизації - найсучасніші технологічні рішення, - таку думку висловив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко під час прес-брифінгу відбувся в рамках першої міжнародної конференції “Відверто про ІТ: модернізація економіки України шляхом підвищення ефективності підприємств”.

Він підкреслив, що “інерційній сценарії” застосування технологій залишилися у минулому. Саме тому система електронної взаємодії органів влади, система взаємодії державних інформаційних ресурсів та інші складові інформатизації базуються на самих передових хмаринкових технологіях. Володимир Семиноженко відзначив, що відповідь на питання, як саме мають бути побудовані згадані системи, шукалася спільно з представниками ІТ-компаній. Олександр Кардаков, засновник компаній “Інком” і “Датагруп”, підтвердив, що на сьогоднішній день усі ІТ-компанії, які прагнуть бути конкурентоспроможними, мають пропонувати свій soft. “До “заліза” наразі обов'язково потрібно прикручувати “мізки”, - підсумував він тенденції розвитку ринку. Нагадаємо, що перша міжнародна конференція “Відверто про ІТ: модернізація економіки України шляхом підвищення ефективності підприємств” була організована Держінформнауки за підтримки компаній Інком, SAP Ukraine, Intelligence та ділового щотижневика “Інвестгазета”.Версія для друку