X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 16:10
23.05.2012

Володимир Семиноженко: Без ІТ не буде сучасної економіки

Завдання підвищення конкурентоспроможності завдяки використанню інформаційних технологій - завжди ключове для підприємств, які є ланками сучасної економіки, - сказав Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко під час прес-брифінгу, який відбувся в рамках першої міжнародної конференції “Відверто про ІТ: модернізація економіки України шляхом підвищення ефективності підприємств”. Захід був організований Держінформнауки за підтримки компаній Інком, SAP Ukraine, Intelligence та ділового щотижневика “Інвестгазета”.

“ІТ сьогодні — не просто автономна сфера, що стрімко розвивається. Вона також надає поштовху для розвитку інших високотехнологічних секторів. Без інформаційних технологій важко уявити як сучасні системи управління або обчислювальні системи, так й інноваційний процес загалом. Наприклад, комп'ютерне моделювання є базою для пошуку нових рішень у сучасному матеріалознавстві, хімії, фізиці”, - зазначив Володимир Семиноженко. “Успіх реформ, які проводяться в Україні, великою мірою залежить від розуміння всіма учасниками ринку та державною владою того факту, що без ІТ не буде сучасної економіки”, підкреслив Голова Держінформнауки. За словами засновника компаній “Інком” і “Датагруп” Олександра Кардакова, “сьогодні держава нарешті звернула увагу на ІТ”. Він нагадав, що наразі в Україні триває розробка Концепції інформатизації та впроваджується електронне урядування. Й до всіх цих процесів влада активно залучає представників бізнесу. Регіональний директор SAP в Україні, Молдові та Грузії Максим Матіаш відзначив, що сьогодні дуже важливо перенести кращі практики використання ІКТ у веденні бізнесу до державного сектору. За його словами, саме ІТ забезпечуватимуть прозорість та комплексне управління державними структурами та підприємтсвами, а це, у свою чергу, дозволить більш ефективно планувати бюджети, зменшити витрати й забезпечити доступ громадян до тих послуг, які надаються органами влади. Версія для друку