X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 4:29
16.05.2012

Володимир Семиноженко: У підтримці науки потрібний баланс між державою та бізнесом

Щоб повернути професії вченого престижність, відчутні зміни мають відбутися у самій суспільній ідеології, - вважає Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. На його думку, настав час зрозуміти, що “наука — не та сфера, яка просить грошей, а потім виживає на дотації, виділені за остаточним принципом. Це — сфера, де формуються основи економічного розвитку та суспільного добробуту”.

Голова Держінформнауки стверджує, що у фінансуванні наукових проектів та технологічних розробок має бути встановлений баланс між державною підтримкою та приватними інвестиціями. Він підкреслив, що велика кількість дуже успішних комерційних проектів починалася під патронатом держави. Наприклад, мережа, яка передувала створенню Інтернету, виникла у ЦЕРН, а супутники, без яких тепер неможливий телекомунікаційний бізнес, були сконструйовані завдяки державним космічним програмам. “По-перше, держава має створити такі умови, щоби бізнесу стало вигідно вкладатися у науку. Вона визначає, так би мовити, “правила гри”. По-друге, потрібна й безпосередня державна підтримка наукових досліджень, адже не буде їх — не буде й нового продукту, який може зацікавити бізнес”, - переконаний Володимир Семиноженко. Версія для друку