X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 травн¤ 2020 7:30
29.05.2012

Держава не залишить вчених без підтримки, запевняє Володимир Семиноженко

Успіхи в модернізації економіки безпосередньо залежать від стану науки. І це — аксіома. Держава має зробити все можливе для матеріальної підтримки вчених. Йдеться не лише про гідні зарплати, але про цілий комплекс заходів — від оновлення матеріально-технічної бази провідних дослідних інститутів до цілеспрямованого залучення державних та приватних інвестицій у найбільш перспективні наукові напрями, - вважає голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Нагадаємо, що 24 травня співробітники Національної академії наук України пікетували Кабінет Міністрів України з вимогою збільшити бюджетне фінансування академічних наукових установ. Тоді з пікетувальниками поспілкувалися Сергій Тігіпко та Володимир Семиноженко. За підсумками зустрічі було прийнято рішення максимально виважено підійти до формування бюджету на 2013 рік, а цього року — вирівняти дефіцит заробітних плат у ІІІ-IV кварталах. Коментуючи ці події, голова Держінформнауки підкреслює, що найбільше наукове надбання України — це інтелектуальний потенціал наших вчених. “Не просто зберегти, але й примножити цей потенціал — головне завдання, важливість якого уряд добре розуміє”- переконаний він. Так, за словами Володимира Семинженка , на користь науки вже прийнято кілька ключових рішень, зокрема - створення Фонду підтримки малого інноваційного бізнесу. Також робляться важливі кроки з розвитку інноваційної інфраструктури України. Водночас він впевнений, що пріоритетом наукової політики держави має стати заохочення молодих вчених до професійної кар'єри в науці. Вже передбачена можливість отримання молодими вченими пільгового довгострокового кредитування для будівництва та придбання житла, а також розроблена система грантів Кабміну колективам молодих вчених для виконання досліджень з пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки. “На жаль, ми стали свідками того, як легко зруйнувати наукову інфраструктуру і наскільки важко її відроджувати. Але іншого виходу немає. Без сучасної науки не буде сучасної України”, - переконаний Володимир Семиноженко. Версія для друку