X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 11:58
01.06.2012

Володимир Семиноженко: Завдяки стимулам близько 90% ІТ-компаній легалізують свою діяльність

“Серед усіх галузей, які визначають майбутнє України, ІТ-індустрія знаходиться на першому місці”, - сказав голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко під час брифінгу “Новації в розвитку ІТ-галузі”, який відбувся сьогодні у Будинку уряду України.

Нагадаємо, що минулого тижня Верховна Рада України ухвалила два законопроекти - “Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції” (№8267) та зміни до Податкового кодексу України щодо спеціального режиму оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції” (№9744). Їхнє головне завдання — формування конкурентного середовища для українських ІТ-компаній. Нові правила передбачають звільнення від ПДВ на послуги, які надаються в сфері інформатизації, сплату податку на прибуток ІТ-підприємств на рівні 5%, сплату податку з доходів також на рівні 5%. Єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування становитиме 36,76% від суми, що дорівнює двом мінімальним заробітним платам. Під дію відповідного законодавства підпадатимуть ті компанії, у яких обсяг доходів від діяльності в сфері інформатизації становить не менш ніж 70% від загального обсягу доходів. За словами Володимира Семиноженка, який за дорученням Прем'єр-міністра України координував роботу з підготовки, доопрацювання та супроводження законопроектів у парламенті, прийняте законодавство сприятиме розвитку високотехнологічної складової вітчизняної економіки та дозолить збільшити надходження до бюджету. Він вважає, що внаслідок застосування системи податкових стимулів майже 90% ІТ-компаній, які наразі працюють “в тіні”, добровільно легалізують свою діяльність. “Досі нам діставалася лише мала частина того, що мали іноземні компанії, які працювали у нормальних умовах”, - зауважив Володимир Семиноженко і пояснив, що стандартний режим оподаткування значно здорожував годину роботи українського програміста у порівнянні з вартістю години праці його іноземних колег. У підсумку вітчизняний ІТ-бізнес був вимушений працювати “на підряді” у великих компаній з Росії, Китаю, Індії та навіть Білорусі. Голова Держінформнауки відзначив, що за старих умов оподаткування галузь вже вичерпала свій потенціал зростання — 30% росту на рік був її “стелею”. Це підтверджує той факт, що лише за квартал 2011 року, коли ІТ-бізнес не платив ПДВ, його прибутки виросли на 50%. Повернення податку, навпаки, різко знизило темпи зростання, адже використання “сірих” схем не дозволяло малим компаніям розширюватися й брати участь у великих проектах. “Українські ІТ-компанії мають отримати рівні умови роботи з їхніми закордонними конкурентами”, - підкреслив голова Держінформнауки. Версія для друку