X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 5:44
22.06.2012

Володимир Семиноженко взяв участь в Петербурзькому економічному форумі

Голова "Українського форуму" Володимир Семиноженко взяв участь в 16-му щорічному Петербурзькому економічному форумі, який відкрився 21 червня в Санкт-Петербурзі. Форум проходить під девізом «Ефективне лідерство».

Учасники розглядають ключові питання, пов'язані з мінімізацією наслідків глобальної фінансової кризи і запобіганням її нової хвилі. А також обговорюють найбільш дієві заходи по зміцненню енергетичної безпеки, регулюванню фінансових ринків, підвищенню соціальної відповідальності бізнесу. Програма Санкт-Петербурзького економічного форуму 2012 року побудована навколо чотирьох ключових тем: «Створення надійного майбутнього», «Російський потенціал в дії», «В авангарді інновацій» і «Бесіди, що міняють мир». У Форумі беруть участь Президент РФ Володимир Путін, президент Фінляндії Саулі Нійністе, президент Киргизії Алмазбек Атамбаєв, прем'єр-міністр Кенії Райла Одінга Амол, прем'єр-міністр Македонії Нікола Груєвскі, а також офіційні делегації та провідні представники ділових кіл 80 країн. Версія для друку