X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 6:54
06.07.2012

Володимир Семиноженко: Україна може бути причетна до відкриття сторіччя

Володимир Семиноженко: Україна може бути причетна до відкриття сторіччя Україна є причетною до відкриття, яке може стати найбільшим за останнє сторіччя, - про це заявив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Він нагадав, що 46 українських спеціалістів наразі працюють у Європейській організації ядерних досліджень (ЦЕРН), де було знайдено новий бозон. Вчені припускають, що це може бути легендарний бозон Хіггса, який підтвердить Стандартну модель фізики елементарних часток. Нагадаємо, що саме пошуки бозону Хіггса були основною метою будівництва Великого адронного колайдера. Володимир Семиноженко відзначив, що для експериментів на Великому адронному коллайдері використовуються сцинтиляційні детекторі, які були створені у НТК «Інститут монокристалів». «Участь українських вчених у експериментах ЦЕРН не є поодиноким випадком. Це довготермінова системна співпраця. Велику зацікавленість у ній з боку міжнародної наукової спільноти підтверджує той факт, що вже найближчим часом Україні буде надано статус асоційованого члена ЦЕРН. Усі переговори з цього приводу успішно завершено», - сказав голова Держінформнауки. Він також наголосив: «Ми маємо якнайширше популяризувати внесок України у відкриття сторіччя». Версія для друку