X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 8:38
16.07.2012

Володимир Семиноженко: Технічна платформа е-уряду має бути максимально зручною та «компактною»

Сьогодні ми закінчуємо підготовчі роботи, необхідні для запуску електронного урядування в Україні, - повідомив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. Він зазначив, що наразі готова відповідна нормативна база, прийнята Концепція розвитку електронного урядування в Україні, розроблені технічні рішення для побудови платформи е-уряду.

За словами Голови Держінформнауки, українська платформа створюється з урахуванням найкращих розробок інших країн, насамперед – Естонії, Росії та Великої Британії. «Структура у всіх технічних платформ електронного урядування є універсально. Це як автомобіль, який обов’язково має колеса, руль, мотор… А ось від якого саме «виробника» буде цей мотор, ми зараз і вирішуємо», - сказав Володимир Семиноженко. Він також наголосив: «Не слід недооцінювати технічну сторону питання, адже від того, наскільки «компактною», зручною та сучасною буде кожна складова системи електронного урядування, залежить, наскільки швидко нею оволодіють користувачі. А це, у свою чергу, визначить, як скоро електронний уряд ввійде у повсякденне життя кожного з нас». Версія для друку