X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 7:01
26.07.2012

Стратегія розвитку інформаційного суспільства -документ, який має об'єднати не тільки суспільство, але й політику

Стратегія розвитку інформаційного суспільства обговорюється в Києві на розширеному засіданні науково-технічної ради Національної програми інформатизації.

 "Дуже важливий і потрібний країні проект документу, він має об'єднати не тільки суспільство, але й політику", - сказав голова Держінформнауки Володимир Семиноженко на відкритті засідання.
 Він також додав, що розробка проекту стратегії ведеться на виконання доручення Президента України від 3 липня 2012 року. Зокрема, вона стосується забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у всіх сферах суспільного життя.
 "Інформаційне суспільство не є питанням віддаленого майбутнього. Це нова реальність, в яку увійшов світ, і Україна - не виключення. В цій реальності з усіма її можливостями і викликами треба орієнтуватися і бути ефективними, тому Україні необхідно виробити власний інструментарій управління і розвитку у всіх сферах суспільно-політичного життя і економіки", - додав Семиноженко.


Джерело: http://www.ukrinform.ua/ukr/news/strategiya_rozvitku_informatsiynogo_suspilstva_v_ukraiini_obgovoryue_tsya_v_kie_vi_1744408

Версія для друку