X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 5:37
31.07.2012

Інформаційне суспільство - майже реальність

Чергове засідання науково-технічної ради Національної програми інформатизації її керівник, голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко присвятив за дорученням Прем'єр-міністра Миколи Азарова розгляду проекту Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні. Зумовлено це тим, що серед країн, які вже підписали підсумкові документи Всесвітнього саміту з розвитку інформаційного суспільства, наша - єдина без прийнятої стратегії.

"Інформаційне суспільство - це не питання віддаленого майбутнього, а нова реальність, в яку увійшов світ. І Україна - не виняток. У цій реальності, з усіма її можливостями і викликами, треба орієнтуватися і бути ефективними. Тому потрібно виробити власний інструментарій управління і розвитку в усіх сферах суспільно-політичного життя і економіки. Важливо пам'ятати, що потенціал вітчизняної ІКТ-індустрії дає змогу нам бути не лише споживачами нових інформаційних продуктів, а й їхнім розробником і постачальником", - розставив акценти Володимир Семиноженко. За його словами, цей документ має об'єднати вітчизняний політикум та громадськість уже в найближчій перспективі. Він переконаний: завдяки Стратегії в Україні інформаційне суспільство буде стабільним, неконфліктним. "Стратегія - це загальнонаціональна платформа, яка визначатиме систему розвитку інформаційного суспільства. Головне, щоб документ почав результативно працювати на благо креативності конкурентоспроможної країни", - зазначив посадовець. Із його слів також стало зрозуміло, що за умови прийняття Стратегії держава створюватиме умови для розбудови інформаційного суспільства за такими напрямками: електронна демократія, економіка, комерція, культура, медицина, освіта, інформаційно-комунікаційна інфраструктура, інформаційний ресурс, суспільство знань, економіка знань. У проекті Стратегії зазначено, що розбудову інформаційного суспільства нині гальмує недосконалість державної політики, недостатня координація впровадження електронного урядування, різний рівень використання ІКТ у регіонах, збільшення ризиків, пов'язаних з інформаційною безпекою. Натомість Стратегія покликана формувати сприятливі умови для розбудови інформаційного суспільства, соціально-економічного, політичного і культурного розвитку країни. І головним принципом тут є рівноправне партнерство органів влади, громадян та бізнесу. Стратегічні ж цілі проекту документа визначає Закон "Про основні засади розбудови інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 рр.". До слова, над проектом працювали провідні вчені, експерти, представники органів влади, місцевого самоврядування, профільних громадських об'єднань, провідних вишів та ЗМІ. За підсумками засідання та по завершенні обробки пропозицій і зауважень до тексту Стратегії, які прийматиме Держінформнауки до 30 липня 2012 р., готуватиметься консолідований проект для внесення на розгляд Кабміну. Версія для друку

Джерело: Урядовий Кур'єр