X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 8:51
02.08.2012

Володимир Семиноженко ініціює навчання держслужбовців електронному урядуванню

Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко ініціює створення спеціальної навчальної програми та курсу лекцій з електронного урядування та інформаційного суспільства для державних службовців. З такою пропозицією Володимир Семиноженко звернувся до Президента Національної академії державного управління при Президентові України Юрія Ковбасюка.

«Інформаційне суспільство не є питанням віддаленого майбутнього, це нова реальність, в яку увійшов світ. І Україна не є виключенням. В цій реальності, з усіма її можливостями і викликами, треба орієнтуватися і бути ефективними» – переконаний Голова Держінформнауки. Версія для друку