X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 6:06
07.08.2012

Володимир Семиноженко: Інновації сьогодні — двигун економічного прогресу

«Відтепер в Україні започаткована Премія Кабінету Міністрів України за розробку та впровадження інноваційних технологій. Її мета – заохочувати науковців та винахідників до створення інноваційного продукту та підтримувати їхню діяльність», - зазначив Володимир Семиноженко.

Нагадаємо, що Положення про Премію було розроблено Держінформнауки за дорученням Прем'єр-міністра України, а відповідна постанова затверджена Кабінетом Міністрів України 1 серпня 2012 року. Премія присуджуватиметься на конкурсній основі до Дня науки — її зможуть отримати як наукові колективи, так і окремі винахідники. Щорічно таких премій буде п'ять. 
Володимир Семиноженко підкреслив, що головною умовою отримання премії стане поєднання трьох ключових моментів: розробка нових технологій, їх впровадження у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції. “Інновації сьогодні — це фактично “двигун” економічного прогресу. Але наразі саме  впровадження наукових розробок у виробництво є слабкою ланкою нашої інноваційної інфраструктури. Тому  створення ефективних стимулів для інноваційної перебудови економіки є першочерговим завданням”, - уточнив голова Держінформнауки.

Версія для друку