X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 7:23
13.08.2012

Володимир Семиноженко: Суспільству є що запропонувати владі

Електронна демократія – це, насамперед, діалог між владою і громадянами. Важливо, щоб він був справді дієвим, а не лише формальним, - таку думку висловив Володимир Семиноженко. Він також уточнив: для того, аби відбувся ефективний діалог, потрібно перестати вважати суспільство «пасивною стороною».

«Наразі в Україні дуже динамічно формується так званий «креативний клас». Показово, що, на відміну від російських «розлючених містян», наші сітьові активісти налаштовані щодо влади не настільки агресивно. Скоріше, вони очікують, чи будуть почути їхні пропозиції. А вони є. Саме в цьому середовищі сьогодні з’являються успішні та перспективні низові ініціативи, які стосуються фактично усіх сторін життя людини - від ЖКГ до медицини», - зазначив Голова Держінформнауки. Він вважає, що широка співпраця с авторами та учасниками таких низових ініціатив, по-перше, дасть реальну картину тих проблем, які турбують людей і, по-друге, дозволить сформувати дійсно компромісні рішення, а це, у свою чергу, сприятиме суттєвому росту довіри у суспільстві. Версія для друку