X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:34
23.08.2012

Вітаємо з Днем Незалежності!

Прийміть щирі вітання з Днем незалежності України – найбільшим національним святом! Перші кроки незалежного шляху нашої країни стали непростим випробовуванням на зрілість і толерантність, здатність покладатися на власні сили і мислити стратегічно. Сьогодні ми з гордістю заявляємо: Україна відбулася як незалежна демократична держава!

Наше завдання – докласти максимум наших зусиль і зробити Україну ще сильнішою В День Незалежності України вітаємо всіх вас – тих, хто своїми діями докладається до спільної справи, розбудовуючи нову, демократичну, європейську державу. Разом ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і волі здійснити задумане! Зі святом! Версія для друку