X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:22
22.12.2012

Валерій Геєць: В 2013 році нам належить зберегти макроекономічну стабільність і перейти до імпортозаміщення

У цьому році світова економіка загальмувалася й отримала дуже низькі темпи росту, наближені до нуля. Прогнози на наступний рік свідчать, що ситуація буде складною, а зовнішні ризики для України досить високі, зауважив Директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геєць.

Тому нам належить зберегти макроекономічну стабільність і спробувати перейти від зовнішньої залежності і нарощування внутрішнього споживання до імпортозаміщення. За його словами, уряд і Нацбанк мають виконати складні макроекономічні завдання: стабілізувати не лише державні, а й приватні борги (загалом 13 млрд дол. США). Зробити це можна за допомогою кількох заходів, каже Валерій Геєць. Зокрема слід скоротити витрати бюджету, зменшити податковий тиск на економіку, щоб вивільнити фінансові ресурси бізнесу для інвестицій, захистити внутрішнього виробника від зовнішньої агресії за допомогою інструментів курсової політики. Крім того, треба серйозно взятися за імпортозаміщення і впровадження регуляторних заходів до імпортерів тощо. Якщо цього не робитимемо, й далі залежатимемо від цін на зовнішніх ринках. Джерело: http://www.ukurier.gov.ua/uk/articles/pidnebesna-mozhe-dopomogti-ekonomici-ukrayini/Версія для друку