X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 6:38
26.11.2012

Українські вчені разом з іноземними колегами досліджуватимуть еволюцію Всесвіту в рамках міжнародного проекту FAIR

Масштабний проект FAIR демонструє принципово новий підхід до міжнародного співробітництва у науково-технічній сфері – підхід 21 сторіччя, - про це сказав Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко під час зустрічі з науковим директором та Головою виконавчої Ради FAIR Борисом Шарковим і адміністративним виконавчим директором FAIR Гюнтером Рознером.

Проект передбачає створення міжнародної лабораторії, де близько 3000 дослідників із різних країн світу вивчатимуть фундаментальні властивості та структуру матерії, щоб з’ясувати поки що невизначені моменти еволюції Всесвіту. Робота лабораторії сприятиме розвитку досліджень із найбільш актуальних напрямів сучасної науки і технологій. Представники керівництва FAIR відзначили, що Україна має великий потенціал для участі у проекті, що вже доведено участю наших вчених та інженерів у програмах Європейського центру ядерних досліджень. Зокрема, лабораторія зацікавлена в тому, щоб Україна виконувала замовлення на виготовлення високотехнологічних компонентів прискорювача та елементи детекторів. Голова Держінформнауки підтвердив зацікавленість української сторони у співробітництві в рамках проекту FAIR і висловив сподівання, що Україна стане повноправним його учасником. За його словами, участь у проекті сприятиме залученню інвестиції у хай-тек інфраструктуру й це матиме відчутний позитивний ефект для всієї національної економіки. Виробництво високотехнологічної продукції для виконання досліджень лабораторії FAIR розміщуватиметься у країнах, що є розробником технологій. Отже, проект може бути не тільки цікавим для дослідних центрів, але й вигідним для промислових підприємств. На сьогоднішній день до FAIR входять 10 країн (Германія, Іспанія, Фінляндія, Франція, Індія, Польща, Румунія, Росія, Швеція, Словенія). Наразі ведуться переговори з рядом інших країн, серед яких – Велика Британія, Бразилія, Італія, Японія та Саудівська Аравія. Версія для друку