X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:15
03.01.2013

Василь Роговий: Уряду для досягнення цілей слід консолідувати суспільство

"Приступаючи до будь-якої роботи, потрібно насамперед зупинитися й озирнутися навколо себе. Як на мене, ключовим для початку роботи будь-якої структури, а тим більше нового складу уряду має бути об’єктивна оцінка того, де нині перебуває Україна й українська економіка, зокрема", - вважає екс-віце-прем’єр-міністр України Василь Роговий.

"Не визначивши чесно й не назвавши всіх проблем для уряду і для суспільства, на щось сподіватися дуже складно. Бо для досягнення цілей слід консолідувати все суспільство. Потрібні національні пріоритети, потрібен національний дух, хоч би як пафосно це звучало. Якщо подивитися на ситуацію об’єктивно, то, звичайно, дуже серйозним викликом є сповзання економіки в рецесію: шість місяців поспіль падіння промислового виробництва, зовсім інші, ніж очікувалося спочатку, показники ВВП за підсумками року, сума боргів, недовиконання бюджету — це реалії, від яких не втекти. Складна ситуація в реальному секторі, який нині практично не має достатнього фінансування. Стан нашої кредитної системи, рівень кредитних ставок сьогодні такі, що весь підприємницький сектор практично позбавлений доступу до фінансових ресурсів. А без цього — і це загальновідомі, азбучні істини — сподіватися на сталий розвиток дуже складно. У цьому ж ряду — інвестиції, які нині теж скорочуються. І ця ситуація потребує найпильнішої уваги, ретельного аналізу та пошуку адекватних шляхів вирішення. Для того щоб конкурувати, потрібні інвестиції не тільки внутрішні, а й міжнародні. Загалом же я не вважаю, що нині потрібні якісь супернововведення. Треба просто бути послідовними й нарешті зробити те, про що вже було неодноразово сказано. Зокрема, у програмі президента. Тепер справа за малим — реалізувати. Звичайно, життя вносить свої корективи, але ми маємо відштовхуватися від якихось базових речей, яких ніхто поки що не переглядав. Якщо потрібно внести корективи, то треба це зробити. Але не зупинятися — рухатися далі, тому що не можна, особливо сьогодні, втрачати час… Ну, й нарешті ще один ключовий виклик — бізнес-середовище, яке потребує кардинальної зміни підходу до його стану. Якщо ситуації не змінити, причому вже в найближчому майбутньому, то стає проблематичним не тільки відкриття бізнесу, а і його подальший розвиток в Україні. А це може мати катастрофічні наслідки для всієї економіки. Поліпшення умов ведення бізнесу не потребує серйозних фінансових уливань або видатків бюджету. І передусім для цього слід або зміцнити, або відродити, або заново сформувати впевненість бізнесу в завтрашньому дні. Упевненість у тому, що інвестор, підприємець в Україні спокійно збільшуватиме свої вкладення. Щоб кожен бізнесмен — малий, середній, великі корпорації, всі були впевнені, що якщо вони працюють в Україні, в українській економіці — це надійно. Вони не ризикують власністю, вони не зазнають втрат ані сьогодні, ані завтра, ані через рік, ані через п’ять років. Якщо цієї впевненості не буде, тоді монополія черевата колосальними втратами для всіх", - підсумував Василь Роговий.. Джерело:http://dt.ua/ECONOMICS/bagatovirishalniy_2013-y-114499.html Версія для друку