X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 22:19
21.02.2013

Володимир Семиноженко: Без ядерної медицини немає сучасної медицини

Технології ядерної медицини – невід’ємна складова сучасної медицини як такої. Отже, аби в Україні була сучасна медицина, нам необхідно розвивати виробництво вітчизняної медичної апаратури й, зокрема, гама-камер, які будуть дешевше за іноземні аналоги, - такої думки дотримується Глава Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

За його словами, наразі 90% гама-камер в Україні виробляються в Інституті сцинтиляційних матеріалів НТК «Інститут монокристалів». Крім того, Інститут поставляє сцинтиляційні кристали для ядерно-медичної апаратури таким всесвітньо відомим фірмам, як «Філіпс», «Сіменс» та «Дженерал Електрік». «Ми маємо серйозну технологічну базу, необхідну для здешевлення виробництва ядерно-медичної апаратури, а отже, і її ширшого використання в лікарській практиці. Сприяти цьому має, насамперед, участь України у міжнародних проектах», - переконаний Глава Держінформнауки. За його уточненням, наразі ядерна медицина є одним з пріоритетних напрямів українсько-американського співробітництва у науково-технічній сфері. Крім того, проведення спільних з Україною досліджень в сфері ядерної медицини зацікавили вчених Європейського центру ядерних досліджень (ЦЕРН). Цією організацією вже прийнято рішення щодо набуття Україною статусу асоційованого члена, отже невдовзі слід очікувати й на інтенсифікацію міжнародного співробітництва з усіх напрямків ядерної фізики. Версія для друку